Okna
Autor: Marie Michaela Šechtlová
(1952 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 51/120, volný list
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč