Spanilá dívka s ptáčkem
Autor: Inka Delevová
(1948 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 46 x 57,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč