Obrazový rám
obrazový starožitný rám, zlacený
Materiál: 64 x 91
Šířka: 64 cm, výška: 91 cm, rámování: 111 x 83,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč