160. Lioudmila Roudtchenko - Cesta
signováno na reverzu
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 18d 6h 57m 41s
Vyvolávací cena: 300 Kč