160. Friedrich
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 38 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 17d 7h 13m 1s
Vyvolávací cena: 600 Kč