Vzpomínání na Methyld
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
datováno a signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1975
Šířka: 65 cm, výška: 96 cm, rámování: 97 x 66 cm
Konec dražby: 09.04.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč