Pohled na řeku
Autor: Vincenc Beneš
(1883 Lišice - 1979 Praha)
volný list, signováno monogramem v tisku a tužkou vlevo dole
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 50,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč