Koupající se žena za letního vedra v lučním potoce
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 30 cm, rámování: 43,5 x 46,5 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč