36. Pohled do krajiny
Autor: Hana Dostalová
(1890 Poděbrady (Nymburk) - 1981 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: akvarel, datace: 1943
Šířka: 67 cm, výška: 47 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 17d 17h 22m 49s
Vyvolávací cena: 500 Kč