131. Muž s knírem
Autor: Jaroslav Procházka
(1919 Praha - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1988
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 62,5 x 48 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:43 SELČ
Zbývá: 18d 9h 10m 52s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč