139. Portrét muže
Autor: Viktor Voroncov
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 21 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 43 x 36
Konec dražby: 07.10.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 17d 15h 55m 24s
Vyvolávací cena: 800 Kč