Konvolut 8 rámů
Šířka: od 20 do 43 cm, výška: od 19 do 42 cm, rámování: velikost výřez: od 14 do 39 cm x od 13,5 do 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč