Konvolut 4 rámů
Šířka: od 44 do 62 cm cm, výška: od 48 do 62 cm cm, rámování: ve výřezu: od 35 do 43 cm x od 35 do 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč