Konvolut 4 rámů

Šířka: od 44 do 62 cm cm, výška: od 48 do 62 cm cm, rámování: ve výřezu: od 35 do 43 cm x od 35 do 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.09.2024 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč