214. Poslední šlépěje Pána
Autor: František Bílek
(1872 Chýnov - 1941 Chýnov)
Monogramováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 39,5 x 32
Konec dražby: 07.10.2024 21:11 SELČ
Zbývá: 17d 18h 33m 50s
Vyvolávací cena: 500 Kč