Dostihy
Autor: Mario Stretti
(1910 Praha - 1960 Riga)
signováno vlevo dole
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: 23 x 33 v paspartě
Konec dražby: 04.06.2024 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč