J. Wágner - Skalnaté pobřeží
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1939
Šířka: 25 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 42 x 35 cm
Konec dražby: 03.06.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč