39. Pohled do krajiny
Autor: Lubomír Bartoš
(1937 Klopina)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: monotyp, datace: 1972
Šířka: 55 cm, výška: 36 cm, rámování: 60,5 x 79
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 18d 8h 34m 29s
Vyvolávací cena: 500 Kč