Krajina
Autor: Václav Vojtěch Novák
(1901 Semily - 1969 Jindřichův Hradec)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 28,5 x 37
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč