Rossi? - Stařenka v lese
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 61 x 82,5
Stav: restaurováno
Konec dražby: 07.11.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč