Pohled do vsi
Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 47,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 53,5 x 63,5 cm
Konec dražby: 20.08.2024 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč