Pohled na vesnici
Autor: Zdeněk Baloun
(1918 Chrudim - 1978 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1992
Šířka: 57 cm, výška: 43 cm, rámování: 61 x 76
Konec dražby: 21.08.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč