Zima
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 04.06.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč