151. V bývalém klášteře
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno.
Technika: kvaš
Šířka: 17 cm, výška: 19 cm, rámování: 29,5 x 24
Konec dražby: 07.10.2024 20:50 SELČ
Zbývá: 17d 18h 48m 26s
Vyvolávací cena: 600 Kč