Portréty, konvolut 7ks
Částečně signováno a paspartováno (38,5 x 29).
Technika: různé
Šířka: 12,5-18,5 cm, výška: 18-22,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč