Podivné Manželství
režie: Márton Keleti
Technika: ofset
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč