L. Vacano - Na dříví
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 81 x 94,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč