Dívka s motýlem
Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zasleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 31 x 21 cm
Konec dražby: 03.06.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč