Bohyně
Autor: Ludmila Jiřincová
(1912 Praha - 1994 Praha)
Zaskleno, paspartováno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 29
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč