Náboženské motivy, konvolut 7ks
Paspartováno. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Technika: různé
Šířka: cca 9,5 cm, výška: cca 14 cm, rámování: cca 22 x 16,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč