115. Pohled na město
Autor: František Bič
(1920 Brno - 1992 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 90/100, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 41 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 50,5 x 59,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:38 SELČ
Zbývá: 18d 8h 49m 41s
Vyvolávací cena: 400 Kč