149. Forget - Rybáři u lodi
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1957
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 33,5 x 42
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:49 SELČ
Zbývá: 17d 8h 49m 11s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč