Audrey Hepburn
značeno vpravo dole
Technika: digitální tisk
Šířka: 95 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč