128. Podzim na Třeboňsku
Autor: Přemysl Straka
(1926 Terezín - 2003)
signováno vpravo dole, na reversu autorského štítku, rámováno
Technika: akryl na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 44,5 x 54,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 17d 8h 53m 21s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč