66. Vodní hladina u lesa
Autor: Ondřej Harlas
(1884 Praha - 1933)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 26 x 33,5 cm
Konec dražby: 07.10.2024 20:21 SELČ
Zbývá: 17d 17h 36m 14s
Vyvolávací cena: 500 Kč