V růžové zahradě
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 68,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 75,5 x 55
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč