Partneři
signováno a datováno
Materiál: dřevo, datace: 1947
Výška: 23,5 cm
Konec dražby: 10.07.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč