Krajinný motiv s potůčkem
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 52 cm, rámování: 70 x 86 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč