Klavír
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno.
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 28 x 21 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč