Cesta k městu
signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1962
Šířka: 56 cm, výška: 76 cm, rámování: 90 x 70,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč