34. Karův most a Hradčany
Autor: Josef Strnad
(1889 Praha - 1952 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 62
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 17d 17h 35m 44s
Vyvolávací cena: 600 Kč