4. Ovečky
Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 43,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 49,5 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:01 SELČ
Zbývá: 18d 10h 8m 33s
Vyvolávací cena: 2 600 Kč