Beran
Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a paspartováno.
Technika: kresba, datace: 1936
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 29,5 x 23,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč