Zátiší s ovocem
Domalovaný tisk, zaskleno a rámováno.
Šířka: 98 cm, výška: 68 cm, rámování: 90 x 120 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč