145. Voroncov? - Selka
vpravo dole fragment signatury Voroncov, na reversu špatně autorsky přisouzeno
Technika: olej na překližce
Šířka: 32 cm, výška: 39 cm, rámování: 43 x 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 02.04.2023 16:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč