Jasany a olše
Autor: Bohumír Kozák
(1885 Velká Lhota - 1978 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volně v paspartě
Technika: kresba, datace: 1957
Šířka: 28 cm, výška: 34 cm, rámování: v paspartě 48 x 40
Konec dražby: 11.09.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč