Zimní cesta
Autor: Jindřich Stehlík
(1905 Milevsko - 1991)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 50 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč