43. Za řekou
Autor: Otta Schüller
(1886 Praha - ?)
Signováno vlevo dole, rám.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 34 cm, rámování: 37 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:14 SELČ
Zbývá: 18d 8h 27m 47s
Vyvolávací cena: 500 Kč