144. Pilař - Chalupa
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 25 x 28,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 17d 8h 51m 39s
Vyvolávací cena: 500 Kč