Krajina
Signováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: suchá jehla
Šířka: 19,5 cm, výška: 12,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč