konvolut 2ks grafik
Litografie s původním věnováním, 1x velká litografie a 5x ex libris , paspartováno, zaskleno a rámováno, cca 55 x 34 cm
Technika: litografie, datace: 2014
Konec dražby: 10.09.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč